• Wpisów: 576
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis: 18 dni temu, 17:23
  • Licznik odwiedzin: 110 765 / 2734 dni
 
dollmistress
 
Jedną z zaległych rzeczy jakie robiłam podczas majówki było ogarnięcie zdjęć lalek jakie uzbierały się przez ok 3 lata <: ) ...
Kiedyś pisałam na blogu, że zawsze co roku wybieram sobie moje ulubione zdjęcia jakie zrobiłam podczas całego minionego roku i tworze z nich album. O ile zawsze co roku robiłam selekcję fotek, które potem trafiały do wywołania to niestety dalsze kroki czyli kupno albumu i wklejenie jakoś nie dochodziło do skutku. W efekcie miałam teraz do ogarnęcia ponad 200 fotek (a kolejne 100  zdjęć z 2017 roku jest w drodze ^_^”…).  Nie wiem jak zapatrujecie się na wywoływanie zdjęć (teraz niestety jest to coraz rzadsza forma trzymania zdjęć), ale ja praktykuję to od 2012 roku i muszę przyznać, że raz jest to super pamiątka, dwa zawsze mam do nich dostęp nawet jak nie ma prądu ; ) oraz po trzecie fajnie widać jak zmieniają się moje lalki oraz jakość moich zdjęć. Polecam taką formę trzymania swoich ulubionych zdjęć : ).
Jako, że roboty miałam od groma postanowiłam zaangażować pomocników i trafiło na Abelię. Liczyłam na to, że mała się nieco rozchmurzy, ale kiedy zaczęła pokazywać niektóre zdjęcia i że w przyszłości chce wyglądać tak pięknie jak ta Pani to stwierdziłam, że to nie był dobry wybór… No nic ostatecznie zajęłąm się tym sama, zajęło mi to tylko ponad 6 godzin… A oto mini sesja z całego przedsiewzięcia ; ).

01.jpg


02.jpg


03.jpg


04.jpg

Nie możesz dodać komentarza.