• Wpisów: 576
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis: 18 dni temu, 17:23
  • Licznik odwiedzin: 110 765 / 2734 dni
 
dollmistress
 
Ostatnio zabrałam się za doprowadzenie do porządku starego ciałka z DZ i tego dnia popełniłam jednarazowo chyba najwięcej faili : P.

Ciałko trzeba było wyczyścić, zrestringować na nowo i usunąć hot glue z jointów.  O ile wyczyszczenie ciałka nie było problematyczne to z kolei wygrzebanie starego hot glue, który siedzi tam kilka lat to była rzeźba... Nawet suszarka niewiele pomagała, a nie chciałam za bardzo nagrzewać żywicy, bo może się odkształcić pod wpływem wysokiej temperatury. Także koniec końców zostało mi manualne wygrzebanie tego paznokciami : / Kiedy już wyczyściłam ciałko zabrałam się za restring. Okazało się, że gumki 5mm, które jej kupiłam nie zmieszczą się w otworze na głowę... Trzeba było na szybko poszukać innych gumek. Znalazłam jakieś używane nieco cieńsze i zaczęłam restringować korpus i nogi. Na koniec potrzebowałam silnej męskiej ręki, bo nie dałam rady naciągnąć gumek : P Po czym kiedy nałożyłam już drugą stopę i byłam z siebie taka dumna przypomniałam sobie, że powinnam najpierw zacząć od rąk, a potem składać korpus i nogi...Widać jak dawno nie robiłam tej "ulubionej" przeze mnie czynności skoro zapomniałam o tak podstawowej zasadzie : x Jednak stwierdziłam, że nie będę rozkładać jej znowu na czynniki pierwsze i jakoś przepchnę gumkę od rąk . Po około pół godziny w końcu się udało. Normalnie wykończyło mnie to fizycznie i psychicznie. Jednak trzeba było to w końcu zrobić, bo strasznie zapuściłam  to ciałko >.> Teraz cielsko czeka na nową główkę, mam nadzieję, że niedługo dojdzie ; )
Przy okazji dokonałam także niewielkiej roszady jeśli chodzi o stopy i dłonie. Ciałko z DZ dostało płaskie stopy i normalne, niejointowe dłonie, natomiast Weigela dostałam jointowe łapki i stopy na obsasie ; )
Teraz w końcu może bez problemów dzierżyć swojego Vorpal Blade : )

01.jpg


02.jpg


03.jpg

  •  
  • Pozostało 1000 znaków